فیلتراسیون۱۳۹۸/۲/۸ ۱۷:۴۴:۵۱

معرفی

ما اعتقاد داریم که :

“آلودگی مانع کمال است.”

در یک سیستم سیالاتی نیز آلودگی خواه در روغن و خواه در سوخت باشد، مانع عملکرد صحیح سیستم و خرابی خواهد شد. خرابی سیستم ها، باعث افزایش زمان توقف کارکرد سیستم و در نتیجه تولید هزینه های عملیاتی ناخواسته و همچنین کم شدن عمر کل سیستم خواهد شد .

روغن: بیشتر تکنسین های واحد های نگهداری و تعمیرات کارخانه ها که با سیستم های هیدرولیک و روغن هیدرولیک سر و کار دارند به اهمیت تمیزی و عاری بودن روغن های هیدرولیک از آلودگی پی برده اند. از سوی دیگر، روغن های نو نیز برای استفاده در سیستم های هیدرولیک مناسب نمی باشند و به طور معمول در تولید ، فرآیند تولید و حمل و نقل روغن نو سطح بالایی از آلودگی ها وارد روغن شده و آن را آلوده می نماید.

سوخت: ماشین آلات صنعتی و معدنی که از سوخت گازوئیل تغذیه می شوند پس از مدتی به دلیل ناخالصی های موجود در سوخت از قبیل آب، ذرات معلق، گرد و غبار، براده و … دچار مشکل میشوندبر اساس تحقیقات انجام شده سوخت مورد استفاده به دلایلی از قبیل آلودگی تانکرهای حمل و نقل، تانک های ذخیره نامناسب و آلوده، شرایط جوی منطقه و…. دچار آلودگی می گردداین آلودگیها باعث تخریب سوزن انژکتورها ،پمپهای گازوئیل و اجزاء سیستم سوخت رسانی می شود. 

تلاش ما در مجموعه نوژان سیال بر این است که میزان آلودگی روغن و سوخت را به حداقل رسانده و هزینه های سربار ناشی از آلودگی ها را تا حد ممکن کاهش دهیم.

تنوع سیستم های فیلتراسیون

فیلتراسیون پرتابل روغن
فیلتراسیون  پرتابل سوخت
فیلتر سوخت ثابت
فیلتر ثابت روغن هیدرولیک

مرکز دانلود

کاتالوگ فیلتراسیون سوخت
دانلود
کاتالوگ فیلتراسیون روغن
دانلود

تماس با ما